Yorum yapılmamış

Anthill Residence

Anthill Residence
Anthill Residence   Ant Yapı’ nın Mayıs 2008 ayında inşaatına başladığı Boğaz-Haliç-Marmara manzaralı Ahthill Residence‘ de 1+1’ den 5+1’ e kadar alternatif daireler bulunmakta. 54 katlı iki kule halinde inşa edilen projenin 40 ve 54’ üncü katları
Anthill Residence
Anthill Residence
arasında loft daireler var. Toplam 804 dairenin yer aldığı Anthill Residence’de çocuk oyun alanları, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, restoran, kafe, toplantı salonları, buhar odası, squash, açık-kapalı spor sahaları, kapalı mekan kayak pisti, mini golf, basketbol-voleybol sahası, çocuk oyun kulübü gibi sosyal tesisler yer alıyor.   Anthill Residence, İstanbul ’un tam kalbinde, şehrin hızından vazgeçemeyenler için yepyeni ve özgün bir dünyanın kapılarını açtı. Muhteşem Bogaziçi ve Haliç’ in panoromik görüntülerinin yanı sıra şehrin bitmek bilmeyen enerjik görüntüsünü en güzel algılayan bir konumda modern, şık ve kullanışlı iç mekan tasarımları ile Anthill Residence sadece bir “ev” den çok daha fazlasını bekleyenler için ideal bir yaşam merkezi. İstanbul’un en yüksek strüktürlerinden biri olmanın yanı sıra, Anthill Residence çağdaş mimarinin en modern tasarımlarından biri olma özelliği ile adeta bir kentsel yaşam ikonudur. Gökyüzünün mavisi ile birleşen 54 katlı iki kule, İstanbul’ un ufkunda yeni, zarif ve modern bir kent simgesi yaratmıştır. Aldıkları sayısız ödül ile dünyada ve Türkiye’ de birçok başarılı projeye imza atmış bir ekip tarafından titizlikle tasarlanmış olan Anthill Residence, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek akılcı iç ve dış mekan çözümleri ile de lüks ve konforun iç içe geçtiği bir yaşam merkezi.
Anthill Residence
Anthill Residence
Birçok farklı beklentiye cevap verebilecek akılcı çözümler üreten iç mekan tasarımları ile Anthill Residence günümüzün hızına ayak uydurabilen ender yaşam merkezlerinden. Farklı konum, boyut ve manzara alternatifleri ile farklı daire seçeneklerini çok geniş bir yelpazede sunmaktadır. Ödüllü bir ekip tarafından titizlik ve özen ile tasarlanmış Anthill Residence daireleri, iç ve dış ortak alanları ve benzersiz peyzaj düzenlemeleri ile yaşayanlarına bir “hayat tarzı” vaad ediyor. İstanbul’un en köklü ilçesi Şişli-Bomonti’ nin hızla değişen ve modernleşen yüzünün en güzel örneği Anthill Residence. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında hızla yenilenen Bomonti önemli iş, eğlence, kültür, sanat ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ve rahat ulaşımı sayesinde hayatın tam içinde.
Anthill Residence
Anthill Residence
Anthill Residence, sakinlerine yalnızca bir evden çok daha fazlasını; seçkin bir yaşam tarzı vaad ediyor. Konforlu, şık ve modern tasarımın en güzel örneklerini sergileyen daireleri, hayatınızı kolaylaştıracak kişiye özel servis ve hizmetleri, her an güleryüzü ile size hizmet vermeye hazır profesyonel ekibi, dilediğinizde spor yapıp dilediğinizde dinlenebileceğiniz, sevdiklerinizle güzel anları paylaşabileceğiniz klüp alanları… Komşularınız ile tanışıp, İstanbul’un eşsiz manzarasına karşı keyifli vakit geçirerek, sosyal hayatınıza farklı renkler katabileceğiniz, yalnızca Anthill Residence sakinlerine özel farklı alanları ile hayal ettiğinizin bile ötesinde bir hayat artık çok yakında. Profesyonel ve bir çok ödül sahibi şefi ve ekibi tarafından titizlikle hazırlanan farklı konseptleri ile Anthill Residence lezzet durakları size, ailenize ve dostlarınıza keyfili anlar vadediyor.
Anthill Residence
Anthill Residence
Tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için artık evinizden çok uzağa gitmenize gerek kalmıyor. Dilediğiniz zaman hemen butik çarşı alanında, dilediğinizde ise sadece bir telefon uzaklığında. Alışmış olduğunuz yaşamı geleceğin standardlarında sunan Anthill Residence projesinde Frasers Hospitality tarafından gerçekleştirilen Anthill Residence yönetiminin organize edeceği pek çok etkinliğe katılma ayrıcalığı sunuluyor. Anthill Residence mobilyalı ve mobilyasız olarak sunduğu, farklı yapı ve boyutlarda geniş daire yelpazesi ile beklentileri yükseltmek ile kalmıyor farklı beklentilere de benzersiz çözümler üretebiliyor. Tercihinizi mobilyalı ya da mobilyasız olarak da yapabilirsiniz.
Anthill Residence
Anthill Residence
Çeşitli kat ve konumlarda oldukça fazla seçeneklerde önerilebilecek dairelerin büyüklükleri 1+1 dairelerde 86m2 ile 95m2 arasında değişkenlik göstermektedir. 2+1 dairelerde ise 100m2 ile 121m2 arasında değişik seçenekler bulunmakta. 40 ve 54’üncü katları arasında loft daireler ise daire özelliklerine özel olarak fiyatlandırılıyor. Her biri modern teknolojinin son ürünleri ile donatılmış mutfakları, muhteşem İstanbul silüetini ve doğal ışık yansımalarını her açıdan algılayacak sekilde tasarlanmış geniş camları ile lüks ve konforun tanımına çok farklı ve yeni bir boyut getiriyor. Çeşitli boyut, konum ve katlarda bir çok değişik kiralık “residence” daireleri ile Anthill Residence İstanbul’un merkezinde tam da hayal ettiğiniz gibi bir yaşam sunuyor.
Anthill Residence
Anthill Residence
Dilediğinizde hızla değişen yaşamın ritmini yakalayacağınız ya da günlük yaşamın karmaşasından uzak huzurun ve dinginliğin tadını çıkarabileceğiniz yepyeni bir dünya. 5000 m2 alan içinde oluşturulan yalnızca size özel alanlarda; arzu ederseniz kişisel antrönörünüz eşliğinde fitness merkezinde, dilerseniz terapistlerin sunduğu geniş alternatiflerden birini seçerek SPA merkezinde yaşamınıza değer katan anlar yaratabilirsiniz Fitness & SPA Club Anthill’in uzman kadrosu Türk terapistlerin yanı sıra masajın bugün uygulanan birçok tekniğinin ana vatanı olarak bilinen Uzakdoğu ülkelerinden detaylı değerlendirmeler sonucu bünyesine kattığı, eğitimlerini ülkelerinde tamamlamış terapistlerden oluşan ekibi ile birçok farklı güzellik ve masaj uygulamasını da hizmetinize sunacaktır.
Anthill Residence
Anthill
Anthill Residans’ da bulunan Fitness & SPA Club Anthill, en son teknoloji ve tasarım Life Fitness ekipmanları ile sizi hedeflediğiniz noktaya en doğru yoldan, en kısa sürede ulaştıracak kişiye özel fitness programları ile bilinçli sporun adresi oluyor. Fitness & SPA Club Anthill yalnızca bir spor merkezi olmaktan çok spor, kişisel bakım, eğlence, dinlence, sağlıklı beslenme ve hobilerinize yönelik farklı konseptleri ile sosyal yaşamınızın en yeni ve vazgeçilmez rengi.      

Yorumlar (0)