Yorum yapılmamış

QUEEN BOMONTİ

SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
QUEEN BOMONTİ      Sinpaş GYO, dünya metropollerinin kraliçesi olan İstanbul’u taçlandıracak çok özel bir projeyle karşınızda! Queen Bomonti, adeta bir kraliçenin zarafetiyle İstanbul’un kalbi Şişli Bomonti’de yükseliyor.
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
Sinpaş Queen Bomonti projesiSinpaş GYO tarafından İstanbul Şişli’de hayata geçiriliyor. Queen Central Park Bomonti, Sinpaş GYO tarafından İstanbul Şişli Bomonti’de inşa edilen rezidans projesi, 48 kattan oluşan 765 adet 1+0’dan 3,5+1’e kadar daire seçeneğiyle sembol bir proje adayı. Sinpaş GYO’nun, İstanbul Şişli ilçesine bağlı Bomonti bölgesinde hayata geçireceği Queen Central Park projesinde satışlar başladı. 900 adet konutun yer alacağı Queen Central Park projesi 18 bin 326 metrekare alanda inşa ediliyor. 1.080 bağımsız birimin bulunduğu proje 26 bin metrekare arsa alanına sahip. Teslimleri bu yıl sonunda yapılacak olan Bomonti Queen Central Park projesi 48 katlı tek kule olarak yükseliyor. Rezidans hizmetlerinin sunulduğu Queen Central Park projesinin ortak sosyal alanları arasında; fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanı, yüzme havuzu mevcut.
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Rezidanslarda net ve brüt alanların çok önem taşıdığını, işletme giderlerinin çok önemli olduğunu belirten Gacemer, “Kirası kadar aidatı olduğu için günümüz rezidanslarından uzak duran kitle var” dedi. Gacemer, şöyle konuştu: “Sembol olabilecek bir proje yapmak istiyoruz. Bomonti’de şu anda şehrin siluetine olumlu etki edecek yapılar bulunmuyor. İstanbul yükselecekse böyle başyapıt bir proje olmalı dedik. Ön satışlara başladık. Projede yaklaşık 800 konut bulunacak.” Queen Central Park projesinde  deniz manzarası, Haliç manzarası ve İstanbul Boğazı manzarasına sahip daireler bulunuyor. 48 katlı tek kule olarak dizayn edilen Bomonti Queen Central Park Projesinin konumu itibariyle Dolmabahçe – Bomonti Tüneli’yle Boğaz’a, Kağıthane – Piyalepaşa Tüneli’yle Haliç, Tem ve köprü bağlantı yollarına, trafiğe girmeden kolayca ulaşılabiliyor.
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
Türkiye’nin 2 kez üst üste Süper Markası seçilen Sinpaş tüm projelerinde yeni bir ödeme planı hazırladı. Projeler içinde  Queen Central Park’ta bulunuyor. 1 blokta toplam 900 konuttan oluşan Sinpaş Queen Bomonti projesi, 26.000 m2’lik alanda yükseliyor.
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
Modüler sistemin uygulanabileceği farklı yaşam seçenekleri sunulan Sinpaş Queen Bomonti projesinde 1.080 modül bulunuyor. Derinliği 9 metreye ulaşabilen ve ister tek ünite, istenirse 4 ünitenin birleştirilebileceği farklı metrekarelerde yaşam alanları oluşturulabiliyor. Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Sinpaş Queen Bomonti projesi konum olarak, Taksim’e 9 dakika, Teşvikiye’ye 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na 25 dakika, Levent’e 9 dakika, TEM’e 12 dakika ve E5 Karayolu’na 7 dakikalık mesafede hayata geçiriliyor. Sinpaş Queen Bomonti projesinin teslim tarihi ise Aralık 2019 olarak planlanıyor.
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
Projenin ilk lansmanı 8 Eylül 2015 tarihinde Dubai’deki Cityscape Gayrimenkul Fuarı’nda yapıldı. İlk olarak Körfez yatırımcısının beğenisine sunulan proje, Türkiye’nin ilk Highlife temalı evleriyle dikkat çekiyor. Queen Bomonti, bir yandan Boğaz’a, bir yandan da tarihle geleceği buluşturan Tarihi Yarımada’ya hakim konumuyla da öne çıkıyor. Kendine ait 10 bin metrekarelik “Şehir Parkı” ile şehrin tam kalbinde yeşillikler içerisinde güvenle yaşanabilecek benzersiz bir yaşam alanı sunacak. Queen Bomonti, şehir parkının içinde bulunan açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları ile hem şehri hem doğayı doya doya yaşayabilme imkanı verecek. Proje, taçlı mimarisi, tamamı geniş balkonlu konutları, 48. katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım lounge alanı ve “Highlife” temalı evleri sayesinde avantajlı yatırım fırsatı da sağlayacak.
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ 

QUEEN BOMONTİ’YE YATIRIM YAPIN İSTANBUL’U KALBİNDE YAŞAYIN

Kendini iyi hissettiren, hayatını kolaylaştıran bir yaşam varsa işte burada başlıyor. İstanbul trafiğine meydan okuyan bir lokasyonda kurulan Queen Bomonti, sakinlerine eşsiz bir yaşam konforu sağlıyor. 10.000 m² şehir parkı, 48.katta bulunan lounge alanı, otel konforunda lobby alanı ve keyifli balkon – teraslarıyla ilk bakışta siz de Queen Bomonti’nin etkisine kapılacaksınız. Queen Bomonti 1+0’dan, 3,5+1’e fark yaratan daire seçenekleriyle sizi bekliyor. Esnek mimari anlayışına sahip olan Queen Bomonti, yatırım anlayışı değişiyor. İsteyenler aldıkları evi ihtiyaçlarına göre bölüp, birleştirebiliyor. Queen Bomonti projesi Taksim’e 5 dakika, Nişantaşı’na 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Levent’e 7 dakika, TEM ve E5 Karayolu’na 5 dakikalık mesafede bulunuyor.
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ
Toplam 26 bin metrekarelik alanda yükselen Queen Bomonti’de modüler sistemin uygulanabileceği farklı yaşam seçenekleri sunan 1080 modül bulunuyor. Derinliği 9 metreye ulaşabilen ve ister tek ünite, istenirse 4 ünitenin birleştirilebileceği farklı metrekarelerde yaşam alanları oluşturulabiliyor. Ev sahibinin tercihine ve ihtiyacına göre evi küçültme ya da büyütme şansı olabilecek. Modüller 50, 80 ve 100 metrekare büyüklüğünde. Queen Bomonti, Dolmabahçe Tüneli’nin hemen yanı başında yer alan konumu, Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve entelektüel yaşamına yön veren en merkezi semtlerine yürüme mesafesindeki lokasyonu ile sizi cezbedecek. Aracınızla iki dakikada Boğaz’a ulaşmanın, deniz yoluyla dilediğiniz yere özgürce gidebilmenin keyfine paha biçemeyeceksiniz.

Yorumlar (0)