Yorum yapılmamış

TRUMP TOWERS

Doğan Holding tarafından İstanbul Mecidiyeköy‘de inşa edilen İstanbul’un kalbi Şişli’de 39 ve 37 katlı 2 adet kuleden ve 62.350 metrekarelik alışveriş merkezinden oluşan Trump Towers İstanbul, 15 yıldır Türkiye’de önemli projelere imza atmış bulunan Brigitte Weber Mimarlık ofisi tarafından projelendirildi. 88 farklı tipte, toplam 205 adet bağımsız konuttan oluşan 154 metre yükseklikteki 39 katlı rezidans kulesinde bulunan dairelerin büyüklükleri 680 metrekareye ulaşıyor. 37 katlı ofis kulesi ise farklı ebatlarda bölünebilir ofis katlarından oluşuyor. Rezidans sahiplerinin kullanımı için rezidans kulesinin 4. katında tasarlanmış olan ‘Lounge’ ise 300 metrekarelik alan içerisinde kütüphanesi, barı, şömineli oturma bölümü, business center’ı, çocuk oyun alanlan ve toplantı salonları ile hizmet veriyor. Bölgenin ilk Trump Projesi olma özelliğini taşıyan Trump Towers İstanbul, İstanbulluları beyaz eldiven konseptiyle karşılıyor.

NEDEN TRUMP TOWERS?

Boğaz, Tarihi Yanmada ve Belgrad Ormanları manzarası, Farklı yaşam ihtiyaçlarına ve zevklere hitap eden iç mimari tasarımı seçenekleri, Her oda için bağımsız kontrol edilebilen ve aynı zamanda merkezi 4 borulu fancoil sistemine bağlı merkezi iklimlendirme, Her mekanda açılabilir camlara ilaveten 24 saat temiz hava ve egzost sistemi, 24 saat sıcak su, Yangın ve duman güvenlik otomasyon sistemleri, Tüm daireler ve ortak mekanlar için kesintisiz yedek enerji jeneratörleri, Hızlı İnternet, uydu televizyon sistemleri ve her daireye 4 harici, 1 dahili telefon hattı verebilen teknolojik altyapı.

RAHAT VE LÜKS BİRARADA

İstanbul iş dünyasının yeni kalbi Şişli’ de, çağımız için yeni bir simge. Tasarım ve teknolojisi benzersiz 37 katlı Trump Towers Ofis, iş dünyasının her türlü beklentisini karşılamak için tasarlandı. Hayallerdeki ofis tek katta 1000 m2’ ye kadar farklı kullanım alternatifleri ile seçilebiliyor kişiye özel resepsiyon, vale gibi hayatı kolaylaştıran yönetim hizmetleri ile ihtişamlı ve pratik bir çalışma ortamı.

BEKLENTİLERİN ÇOK ÜZERİNDE

Teknoloji, dizayn ve konfor için Trump Towers Ofis yeni standartlar belirliyor. Mimar Brigitte Weber imzası ile dizayn edilmiş ikonik bina iş yaşamında tasarıma yepyeni bir boyut getiriyor. İş yaşamına benzersiz yenilikler getiren binada yüksek performanslı yükseltilmiş döşemeler, kablo kullanımı, IT kurulumları için özel data center gibi sıradışı özellikler bulunuyor. KONSEPT İstanbul’un kalbi Şişli’de 39 ve 37 katlı 2 adet kuleden ve 62.350 metrekarelik alışveriş merkezinden oluşan Trump Towers İstanbul, 15 yıldır Türkiye’de önemli projelere imza atmış bulunan Brigitte Weber Mimarlık ofisi tarafından projelendirildi. 88 farklı tipte, toplam 205 adet bağımsız konuttan oluşan 154 metre yükseklikteki 39 katlı rezidans kulesinde bulunan dairelerin büyüklükleri 680 metrekareye ulaşıyor. 37 katlı ofis kulesi ise farklı ebatlarda bölünebilir ofis katlarından oluşuyor. Rezidans sahiplerinin kullanımı için rezidans kulesinin 4. katında tasarlanmış olan ‘Lounge’ ise 300 metrekarelik alan içerisinde kütüphanesi, barı, şömineli oturma bölümü, business center’ı, çocuk oyun alanlan ve toplantı salonları ile hizmet veriyor.Bölgenin ilk Trump Projesi olma özelliğini taşıyan Trump Towers Istanbul, İstanbulluları beyaz eldiven konseptiyle karşılıyor. REZİDANS DAİRELERİNİN BAZI TEKNİK ÖZELLİKLERİ
  • Boğaz, Tarihi Yanmada ve Belgrad Ormanları manzarası, • Farklı yaşam ihtiyaçlarına ve zevklere hitap eden iç mimari tasarımı seçenekleri, • Her oda için bağımsız kontrol edilebilen ve aynı zamanda merkezi 4 borulu fancoil sistemine bağlı merkezi iklimlendirme, • Her mekanda açılabilir camlara ilaveten 24 saat temiz hava ve egzost sistemi, • 24 saat sıcak su, • Yangın ve duman güvenlik otomasyon sistemleri, • Tüm daireler ve ortak mekanlar için kesintisiz yedek enerji jeneratörleri, • Hızlı internet, uydu televizyon sistemleri ve her daireye 4 harici, 1 dahili telefon hattı verebilen teknolojik altyapı.